Pursaklar Çocuk Oyun Alanı
Pursaklar Çocuk Oyun Alanı

Pursaklar Çocuk Oyun Alanı

 

 

 

 

 

 

 

Çocuk Oyun Alanları, çocuklarımıza yönelik, sosyalleşmelerinin yanı sıra, fiziksel ve zihinsel gelişimlerine de katkı sağlayacak şekilde oluşturulmuş, geniş oyun bölgeleridir. Olası düşme, çarpma durumlarında çocukları maksimum derecede korumak amacıyla özel olarak dizayn edilmiş alanlardır.


Bay Zıpzıp Çocuk Oyun Alanı Cafeterya çocuk oyun alanlarının hijyenine ekstra önem gösterilir. Bu noktalarda, çocukların öğrenme, eğlenme süreçlerinde kendilerine yardımcı olacak personelimiz bulunmaktadır. Alanların çevresinde, ebeveynlerin istirahat ederken, çocukları takip edebilecekleri noktalar bulunmaktadır. Dilerlerse, çocuğun ihtiyaçları çerçevesinde, mevcut ortam şartlarına uyum sağlamak koşuluyla, çocuklarının yanlarında bulunabilirler.


Çocuk oyun alanları, esneklik, koordinasyon, tepki hızı, kuvvet, denge konularında çocuklara destek olmaktadır. Ayrıca, yaşıtlarıyla doyasıya eğlenebilme, arkadaş edinebilme, toplum içinde birey olarak kendini ifade edebilme imkanı vermekte, bu da çocuğun kişiliği ve özgüveni için kritik önem arz etmektedir.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014